Artur Barciś w Ostrowcu Świętokrzyskim

We wtorkowe popołudnie 14 czerwca o godzinie 18.00 odbyło się spotkanie autorskie z Arturem Barcisiem. Ten znany aktor filmowy, teatralny, dubbingowy, reżyser i scenarzysta przyjął zaproszenie od Miejskiej Biblioteki Publicznej i pojawił się w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Był bardzo mile zaskoczony licznym gronem osób, które przybyły na to spotkanie. Wypożyczalnia dla dorosłych Biblioteki w Ostrowieckim Browarze Kultury z trudem pomieściła wszystkich chętnych.

Ostrowiecka publiczność nie była rozczarowana. Artur Barciś promujący swoją książkę-wywiad „Aktor musi grać, by żyć” okazał się niezwykle barwną osobowością. Błyskawicznie nawiązał świetny kontakt ze zgromadzonymi czytelnikami, chętnie odpowiadał na zadawane pytania. Wszyscy dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o tajnikach zawodu aktora, o chwilami trudnych przeżyciach Artura Barcisia i o jego perfekcjonizmie. Aktor namówił nawet publiczność do wspólnego rapowania utworu ćwiczącego dykcję „Treść, Sierpc, sierść…” 

Spotkanie upłynęło w niezwykle sympatycznej atmosferze, a zakończyła je długa kolejka chętnych do zdobycia autografu aktora na zakupionych książkach. Uczestnicy spotkania mieli okazję zamienić kilka słów z Arturem Barcisiem, zrobić sobie z nim wspólną fotografię.

Ten czerwcowy wieczór na pewno pozostanie wszystkim na długo w pamięci.

 

To top
Facebook