SPOTKANIE AUTORSKIE Z JANEM NOWICKIM

W czwartkowe popołudnie, 12 marca 2015 r. Miejska Biblioteka Publiczna zaprosiła mieszkańców Ostrowca na spotkanie z Janem Nowickim – cenionym polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, a także autorem książek „Między niebem a ziemią”, „Mężczyzna i one”, „Białe walce”. Jan Nowicki ciekawie mówił o życiu, przemijaniu, literaturze i wierze w Boga. Chętnie dzielił się z publicznością swymi zdecydowanymi poglądami na wiele spraw. W niezwykle mądry i plastyczny sposób aktor opowiadał  też o swoim uwielbieniu dla literatury. Podczas spotkania poruszone zostały także trudne tematy przemijania i umierania. Aktor z sentymentem opowiadał o Starym Teatrze w Krakowie, na którego scenie występował ponad 30 lat. Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście zabawnych anegdot z życia Jana Nowickiego. Po spotkaniu była możliwość kupienia książek z autografem. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.