ibuk - czytelnia online

IBUK LIBRA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W OSTROWCU ŚW.

Dzięki Twojej Bibliotece czytasz gdzie chcesz i jak chcesz !

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrowcu Świętokrzyskim wykupiła dostęp do wybranych 1094 publikacji na platformie IBUK LIBRA.Serwis IBUK LIBRA to platforma udostępniająca publikacje w wersji elektronicznej. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. IBUK LIBRA umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem.

Przyjemność czytania:

• przez całą dobę, siedem dni w tygodniu
  • na komputerze, laptopie czy tablecie
  • gdzie tylko zechcesz: dom, praca, biblioteka – wszędzie, gdzie masz Internet

W wirtualnej czytelni możesz:

• skorzystać z szybkiego podglądu pełnych tekstów lub stworzyć własną półkę z książkami
  • dodawać zakładki
  • robić własne notatki bezpośrednio w książce
  • wyszukiwać słowa i frazy
  • sprawdzać znaczenia wyrazów w słownikach i encyklopediach PWN

Z zasobów można korzystać za pomocą komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. Technologia IBUK LIBRA nie wymaga instalowania specjalnego oprogramowania i jest w pełni bezpieczna dla urządzenia użytkownika. Katalogi dostępne są w każdej przeglądarce internetowej.

Przyjdź do Czytelni Głównej MBP w Ostrowcu Św. i zapytaj pracowników, jak korzystać z IBUK LIBRA.

Wejdź na www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę !

Kody PIN niezbędne do rejestracji i zalogowania się na IBUK LIBRA są do odebrania w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Wardyńskiego 26.