BOOKCROSSING – XI OGÓLNOPOLSKIE ŚWIĘTO WOLNYCH KSIĄŻEK

17 czerwca 2014 r. o godz. 10.00 Prezydent Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejskie Centrum Kultury oraz Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości zaprosili mieszkańców Ostrowca na uroczyste oddanie do użytku pierwszej skrzynki bookcrossingowej w Ostrowcu Św. Na stałe znalazła ona miejsce na Rynku naszego miasta.O godz. 11.00 w AMFITEATRZE W PARKU MIEJSKIM odbył się spektakl pt. „Zajęcza chatka” w wykonaniu Teatru „Art‐Re” z Krakowa oraz zabawy interaktywne prowadzone przez aktorów. Odbyło się również szereg imprez towarzyszących: zabawy i konkursy czytelnicze malowanie balonów i uwalnianie swoich marzeń, czytanie ulubionych tekstów, uwalnianie swoich książek. O godz. 17.00 – GALERIA FOTOGRAFII MCK, Aleja 3‐go Maja 6, spotkanie autorskie z Anną Lutosławską‐Jaworską ‐ promocja książki „Skojarzenia”. TY RÓWNIEŻ UWOLNIJ SWOJE KSIĄŻKI I DZIEL SIĘ Z INNYMI RADOŚCIĄ CZYTANIA.